BIURO
RACHUNKOWE

nasze naturalne
środowisko

DLACZEGO MY?

Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów nr 11902/2005

Posiadamy stopień Głównego Księgowego w systemie certyfikacji Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Indywidualizujemy pracę z klientem

Regularnie bierzemy udział w szkoleniach


Odbieramy dokumenty od klienta


Świadczymy obsługę w języku angielskim


Posiadamy pełne ubezpieczenie OC

O NAS

Biuro rachunkowe prowadzimy od 2006 roku. Na  przestrzeni lat zmieniała się jego forma organizacyjna, czy związana z nią nazwa, niezmienne pozostały dwa elementy: nasi stali Klienci z branży medycznej, budowlanej, szkoleniowej, informatycznej, czy turystycznej,  którzy są z nami od początku istnienia firmy i nacisk na ciągłe doskonalenie się.

Czym się zajmujemy?

Świadczymy pełny zakres usług rachunkowych, płacowych i kadrowych dla wszystkich rodzajów podmiotów gospodarczych funkcjonujących na terenie miejscowości: Bielsko - Biała, Żywiec oraz w ich okolicach. Jako biuro rachunkowe, w szczególności zajmujemy się:

  • prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzeniem ksiąg handlowych,
  • obsługą w zakresie kadr i płac,
  • obsługą w zakresie dokumentacji ZUS.

Dodatkowe usługi świadczone nieodpłatnie

  • na terenie Żywca i Bielska Białej oferujemy konsultacje oraz odbiór dokumentów w siedzibie Klienta.
  • wszystkie dokumenty składamy w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w imieniu Klienta. Korzystamy z podpisu elektronicznego.
  • JPK VAT: w przypadku klientów objętych obowiązkiem JPK VAT zapewniamy przekaz jednolitego pliku kontrolnego na serwer MF.

Kwalifikacje

Jesteśmy to absolwentami Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny)

Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów nr 11902/2005 oraz stopień Głównego Księgowego w ramach systemu certyfikacji Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Aby być na bieżąco ze zmianami przepisów i poznawać nowe możliwości rozwiązywania problemów prawnych regularnie uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce i innych instytucjach.

Co nas wyróżnia?

W celu zapewnienia najwyższego standardu świadczonych usług współpracujemy z biegłym rewidentem, radcą prawnym oraz specjalistami z zakresu BHP, dzięki czemu mogą Państwo oszczędzić czas, jeśli pojawi się potrzeba przeprowadzenia badań sprawozdań finansowych, szkoleń BHP czy innych wymaganych prawem działań.

We współpracy z naszymi Klientami stawiamy na jakość oraz indywidualne podejście. Dostosowujemy się do potrzeb Klientów, obsługując ich w sposób najbardziej dla nich wygodny. Naszą dewizą jest świadczenie usług na wysokim poziomie wyłącznie dla takiej ilości firm, która umożliwia dokładną analizę każdej skomplikowanej sytuacji oraz ścisłą kontrolę pracy naszych pracowników.

Ubezpieczenie

Nasza działalność objęta jest pełnym ubezpieczeniem w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia ksiąg handlowych,  podatkowej księgi przychodów i rozchodów, kadr i płac.

Oprogramowanie

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu WAPRO ERP dzięki któremu możemy zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych, oszczędzić czas, optymalnie wykorzystać nasze zasoby oraz zapewnić najwyższą jakość obsługi. Dla firm, które pracują na oprogramowaniu WAPRO ERP możemy uruchomić elektroniczny przesył dokumentów z naszym biurem. Dla zainteresowanych możliwe jest uruchomienie Portalu Klienta gdzie poprzez przeglądarkę internetową prezentowane są bieżące raporty finansowe bez konieczności każdorazowego ich zamawiania. Więcej na temat oprogramowania WAPRO ERP znajdą Państwo klikając tutaj.